Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Author
ku: نووسەر

en: Language
ku: زمان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: About
ku: دەربارە
