Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: author
lt: autorius

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: About
lt: Apie

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Published status
lt: Paskelbta statusas
