Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: Language
mn: Хэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
