Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Author
mr: लेखक

en: Language
mr: भाषा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Updated
mr: सुधारित

en: Page
mr: पान

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था
