Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Language
nn: Språk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Unpublished
nn: Upublisert
