Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Operations
pt: Operações

en: Author
pt: Autor

en: Language
pt: Idioma

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Updated
pt: Atualizado

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Page
pt: Página

en: Published
pt: Publicado

en: Filter
pt: Filtro

en: Desc
pt: Descendente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: author
pt: autor

en: ‹ Previous
pt: ‹ Anterior

en: Next ›
pt: Seguinte ›

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: About
pt: Sobre

en: « First
pt: « Primeira

en: Last »
pt: Última »

en: Published status
pt: Estado da publicação

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal
