Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Content type
se: Šládja

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
