Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: Language
sq: Gjuha

en: Reset
sq: Rifillo

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: About
sq: Informacione
