Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Author
sv: Författare

en: Language
sv: Språk

en: Reset
sv: Återställ

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Page
sv: Sida

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: author
sv: författare

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: About
sv: Om

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Published status
sv: Status för publicering

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
