Sector Content Audit (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Author
uk: Автор

en: Language
uk: Мова

en: Reset
uk: Скинути

en: Updated
uk: Оновлено

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Page
uk: Сторінка

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: author
uk: автор

en: Overdue
uk: Прострочений

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: About
uk: Про модуль

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
