Sector Events (3.0.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Body
af: Teks

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad
