Sector Events (3.0.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: Tags
bs: Tagovi

en: Event
bs: Događaj

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu
