Sector Events (3.0.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Last updated
ca: Última actualització

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada
