Sector Events (3.0.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Last updated
de: Zuletzt aktualisiert

en: On
de: An

en: Event
de: Ereignis

en: Off
de: Aus

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Related links
de: Darauf bezogene Links

en: Event date
de: Veranstaltungsdatum

en: Sector
de: Sektor

en: Event location
de: Veranstaltungsort
