Sector Events (3.0.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Last updated
es: Última actualización

en: On
es: Activado

en: Tags
es: Etiquetas

en: Event
es: Evento

en: Off
es: Desactivado

en: Published
es: Publicado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Related links
es: Enlaces relacionados

en: Metatag
es: Meta etiqueta
