Sector Events (3.0.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Tags
eu: Etiketak

en: Event
eu: Gertaera

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua
