Sector Events (3.0.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: On
fi: Käytössä

en: Tags
fi: Tagit

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Off
fi: Pois päältä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla
