Sector Events (3.0.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Last updated
is: Seinasta dagføring

en: Tags
is: Frámerki

en: Published
is: Útgivið

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni
