Sector Events (3.0.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Last updated
gl: Última actualización

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Event
gl: Evento

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal
