Sector Events (3.0.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: On
he: פעיל

en: Tags
he: תגיות

en: Event
he: אירוע

en: Off
he: כבוי

en: Published
he: מפורסם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי
