Sector Events (3.0.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Body
id: Isi

en: Last updated
id: Update terakhir

en: On
id: Pada

en: Tags
id: Tag

en: Event
id: Acara

en: Off
id: Matikan

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan
