Sector Events (3.0.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Last updated
ja: 最終更新

en: On
ja: オン

en: Tags
ja: タグ

en: Event
ja: イベント

en: Off
ja: オフ

en: Published
ja: 掲載

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Metatag
ja: メタタグ
