Sector Events (3.0.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: Tags
jv: Tautan

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep
