Sector Events (3.0.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған
