Sector Events (3.0.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە
