Sector Events (3.0.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Event
lv: Notikums

en: Off
lv: Izslēgts

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu
