Sector Events (3.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Last updated
ne: पछिल्लो पटक अद्यावधिक गरिएको

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Published
ne: प्रकाशित
