Sector Events (3.0.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: Event
nl: Evenement

en: Off
nl: Uit

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Event date
nl: Evenementdatum

en: Event location
nl: Evenementlocatie
