Sector Events (3.0.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: On
nn: På

en: Event
nn: Hending

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida
