Sector Events (3.0.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Last updated
oc: Darrièra mesa a jorn

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Event
oc: Eveniment

en: Off
oc: Desactivat

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh
