Sector Events (3.0.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Last updated
ro: Ultima actualizare

en: On
ro: Pornit

en: Tags
ro: Etichete

en: Off
ro: Oprit

en: Published
ro: Publicat

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină
