Sector Events (3.0.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Last updated
ru: Последнее обновление

en: On
ru: Вкл

en: Tags
ru: Теги

en: Event
ru: Событие

en: Off
ru: Выкл

en: Published
ru: Опубликовано

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Related links
ru: Связанные ссылки

en: Metatag
ru: Мета-тег
