Sector Events (3.0.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Tags
sl: Oznake

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani
