Sector Events (3.0.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: On
sv: På

en: Tags
sv: Etiketter

en: Event
sv: Händelse

en: Off
sv: Av

en: Published
sv: Publicerad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan
