Sector Events (3.0.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Last updated
tr: Son güncelleme

en: On
tr: Açık

en: Tags
tr: Etiketler

en: Event
tr: Olay

en: Off
tr: Kapalı

en: Published
tr: Yayında

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş
