Sector Events (3.0.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: On
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: Event
uk: Подія

en: Off
uk: Вимкнено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Related links
uk: Пов'язані посилання

en: Metatag
uk: Мета-теґ
