Sector Events (3.0.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Body
ur: متن

en: Last updated
ur: آخری بار تدوین کیا گیا

en: On
ur: آن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Published
ur: شائع شدہ
