Sector Events (3.0.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Last updated
vi: Cập nhật lần cuối

en: On
vi: Bật

en: Tags
vi: Thẻ

en: Event
vi: Sự Kiện

en: Off
vi: Tắt

en: Published
vi: Đã công bố

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ
