Sector Events (8.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Body
cs: Text

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Off
cs: Vypnuto

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce
