Sector Events (8.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: On
el: Ανοικτό

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα
