Sector Events (8.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Last updated
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: On
fa: روشن

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Off
fa: خاموش

en: Published
fa: منتشر شده

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Related links
fa: پیوندهای مرتبط
