Sector Events (8.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Body
sk: Text

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Off
sk: Vypnúť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane
