Sector Events (8.x-2.0-beta2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Last updated
da: Senest opdateret

en: On
da: Tilsluttet

en: Off
da: Afbrudt

en: Published
da: Udgivet

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Event date
da: Løbsdato

en: Event location
da: Sted for begivenhed
