Sector Events (8.x-2.0-beta2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Published
hr: Objavljeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici
