Sector Events (8.x-2.0-beta2) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Body
no: Brødtekst

en: Last updated
no: Sist oppdatert

en: On
no: På

en: Tags
no: Stikkord

en: Off
no: Av

en: Published
no: Publisert

en: Promoted to front page
no: Vis på forsiden

en: Metatag
no: Metatagg
