Sector Events (8.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Last updated
ar: آخر تحديث

en: On
ar: في

en: Tags
ar: وسوم

en: Off
ar: إيقاف

en: Published
ar: منشور

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية
