Sector Events (8.x-2.0-beta1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Last updated
hi: आखरी अपडेट

en: On
hi: चालू

en: Tags
hi: उपनाम

en: Off
hi: बंद

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |
