Sector Events (8.x-2.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Last updated
it: Ultimo aggiornamento

en: On
it: Acceso

en: Tags
it: Etichette

en: Off
it: Spento

en: Published
it: Pubblicato

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina
