Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: On
da: Tilsluttet

en: Image
da: Billede

en: Off
da: Afbrudt

en: Published
da: Udgivet

en: Source
da: Kilde
