Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: On
fa: روشن

en: Image
fa: تصویر

en: Off
fa: خاموش

en: Published
fa: منتشر شده

en: Source
fa: منبع

en: Chart
fa: نمودار
